הכרויות

מקום לדייט

טיפים לדייט ראשון

טוב לפני שנתחיל רק חשוב להזכיר, לשום דייט אם זה ראשון שלישי או עשירי אין חוקים והכל אמור לזרום בטבעיות.

בכל מקרה צוות אתר הכרויות ONEDATE ריכז מספר טיפים לדייט ראשון, חלק מהטיפים מיועדים לבחורים וחלק לבחורות וכל אחד ואחת מכם יכולים ליישם או סתם לקרוא ולהשתעשע.

טיפים המיועדים לגברים

בדייט ראשון אתה משלם – יש דייטים מוצלחים ויש כאלה שפחות, לא משנה אם היא נסיכת חלומותייך או מישהי שלא מתאימה לך בכלל – צא גבר, שלם את החשבון.

לא חייבים להתאים בדייט – הגיעה בחורה שלא נראית כמו בתמונה, היא לא לטעמך וזה בסדר גמור, שבו בבית קפה קצת, דברו ולאחר מכן תיפרדו לשלום, תקדיש כמה דקות מהערב, לא יקרה כלום ואתה תצא גבר, סמוך עלינו.

מחמאות אבל לא מוגזמות – במהלך הדייט אתה יכול לשגר מחמאה כאן מחמאה שם אבל חשוב מאד לא להגזים עם זה, אל תשדר נואשות, תחמיא בטעם טוב, אם תחמיא לה כל שנייה זה עלול להציק לה וזה יגרום בדיוק את ההפך ממה שאתה רוצה.

התעסקות עם הטלפון – טוב לכולם יש היום סמארטפון צמוד בכל מקום, יצאת לדייט שים אותו בכיס, אל תתחיל להתעסק עם הפייסבוק והמסנג'ר במהלך הדייט, זה עלול לשדר שאתה משועמם ואין לך עניין בדייט ובלי שום קשר זה פשוט לא מנומס.

שיחות חילוץ והצלה – טוב זה ברור שיש כאלה שמבקשים מאיזה חבר להתקשר בשעה תשע שלושים וחמש ולראות אם הכל בסדר ובמידה ולא פשוט להזעיק אותך ולהציל אותך מהדייט. תתבגר, אתה ילד גדול, תשאר כמה דקות ותלך לבד.

טיפים המיועדים לבחורות

בואי בלבוש צנוע – המטרה שלך בדייט היא שיתרכזו בך ויתעניינו במה שיש לך לספר, מיני קצר או מחשוף יכולים בהחלט לבלבל את הגבר שמולך ולגרום לו להתעניין בדברים הפוכים לגמרי, בואי בלבוש צנוע בדייט הראשון, מומלץ.

נסי להגיע לבד בדייט ראשון – את לא יודעת מי הולך להגיע לדייט, נכון שדיברתם בטלפון וראית תמונות של הנסיך אבל עדיין, תגיעי לבד כדי שמבקרה הצורך תוכלי פשוט לקום וללכת מבלי שתצטרכי שמישהו יחזיר אותך הביתה.

תציעי לשלם משהו זה בסדר – החלטתם לבקש חשבון וללכת, מטעמי נימוס תציעי לשלם חצי או לפחות את הטיפ. יכול מאד להיות שהגבר לא ייתן לך לעשות את זה אבל בכל מקרה, לא אצל כל אחד זה מובן מאליו שהגבר צריך לשלם הכל בדייט ראשון.

לא לשדר לחת ומצוקת חתונה – נכון את רוצה מאד להתחתן ולהקים כבר משפחה, כולם כבר לוחצים ואת בלחץ, האדם האחרון שצריך לדעת על זה הוא הגבר שהגיע איתך לדייט. דברו בשלווה ורוגע, אל תזרקי יציאות על חתונה.

בחירת מקום שקט ורגוע – אין מה לעשות, גברים פחות יצירתיים מנשים ולכן, אם את רואה שהגבר שלך מתבלבל ולא יודע לאן ללכת, קחי את המושכות לידיים וכווני אותו למקום שאת אוהבת, סביר להניח שהוא יסכים כי זה יפתור לו גם דילמה.

לסיכום:

אלה היו חלק מהטיפים שמומלצים לדייטים ראשונים או בכלל לכל דייט שתצאו אליו, במידה ויש לכם רעיונות או טיפים נוספים נשמח לשמוע, ספרו לנו דרך עמוד יצירת הקשר.